Seslendirme


70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Muzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Secim Kampanyaları.

Seslendirme projeleriniz icin şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Secim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatcıları projelerinize hayat vermek icin sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme cozumlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam Seslendirme Çalışmaları Kısa Sürede Teslim Edilir!

Reklam seslendirme çalışmasını gerçekleştirmek isteyen markalar, firmalar veya kişiler akıllarında olan fikirleri ya da yaratıcı bir düşünme sonunda elde ettiği sloganları hemen gerçeğe dönüştürerek bir reklam içinde duymak isterler. Bunun bilincinde olan firmamız en iyi şekilde değerlendirmelerini yapmak için radyo reklam seslendirme ve televizyon reklamlarını seslendirmede çok kısa sürede seslendirme çalışmasını tamamlayarak kayıtların teslim edilmesini sağlamaktadır. Son derece hızlı çıktı alınabilen teknik altyapımız sayesinde reklam seslendirmeye yönelik taleplerin bize gelmesinin ardından bir gün içerisinde seslendirmeyi teslim edebiliyoruz.

Çalışma şekli olarak firmamızın benimsediği yol öncelikle birebir görüşmelerle seslendirme hizmetinden neler beklendiğine yönelik olmaktadır. İki tarafın anlaşmalı şekilde seslendirme projesine ortak olmasından sonra reklamda seslendirilecek olan metinleri talep ediyor ve bir günlük süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayarak sizlere dönüt verebiliyoruz. Sürekli olarak kullanılan reklam sloganlarınız veya seslendirme metinlerinizin mevcut olduğu durumlarda elektronik posta yerine sitemizi de kullanarak en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici Seslerle Televizyon Reklamlarında İlgi Çekin!

Televizyona yönelik olarak hazırlanan reklam filmleri ve tanıtımlarda daha çok görsel bir zemin üzerine bu reklamların hazırlanması söz konusu olduğu için pek çok kişi ses altyapısının nasıl hazırlanması gerektiğini arka planda bırakarak görsel odaklı bir etkileme yöntemini bulmaya gayret etmektedir. Oysa tv de en az radyo kadar seslendirmenin önemli olduğu bir alandır. Özellikle televizyon izleyicisinin çok farklı yönlerden uyarılarak reklamlardan etkilenmesini sağlamak için mutlaka televizyon reklam seslendirme çalışmalarında da profesyonel destek almak gerekiyor.

Seslendirme

reklam seslendirme

  Articles

Troubleshooting

Information on the auxiliary power supply hidden under the center console.

[Read more...]

Information and troubleshooting the air conditioning system.

[Read more...]

Information regarding issues with the radio antenna.

[Read more...]

Information on resolving backfire problems.

[Read more...]

Information on dealing with and avoiding carbon build-up.

[Read more...]

Describes issues with the CD player.

[Read more...]

Information on the chain tensioner rattles heard with the LT5.

[Read more...]

Describes the functioning of the Change Oil light and how to reset.

[Read more...]

Describes what the "Check Gauges' light means.

[Read more...]

Posted in: Troubleshooting
Information on replacing the clutch/flywheel.

[Read more...]

Information tables on the meanings of the HVAC diagnostic codes.

[Read more...]

Information on the cause of Engine stumbles.

[Read more...]

How to correctly and inexpensively correct the 'Inf Rest' light on 1990 Corvettes.

[Read more...]

Information regarding concerns with the stock flywheel.

[Read more...]

Describes the operation, variability and issues with the Fuel Gauge.

[Read more...]

Information on issues with the GM Clutch Hydraulic System Actuator.

[Read more...]

Describes the functioning and cure for the Inflatable Restraint Light (INFL Rest) Light.

[Read more...]

Information on resolving "No Start" issues when the engine cranks.

[Read more...]

Information on resolving the "No Start"  issue when the engine won't crank.

[Read more...]

Information on the various potential sources of oil leaks.

[Read more...]

Describes functioning of the oil pressure gauge and possible issues with low oil pressure.

[Read more...]

How to remove the LT5 Plenum.

[Read more...]

Thanks to Erle, Hib, Ed, James, and even Bruce, I've figured out how to read Diagnostic Trouble Codes on the 1994-95 MY ZR-1.   The 1994 servi...

[Read more...]

Describes issues with the ZR-1 seats.

[Read more...]

Describes the meaning of the Service Engine Soon (SES) light.

[Read more...]

Information on the Low Tire Pressure Warning System (LTPWS) and causes of warning light illumination.

[Read more...]

What the Service Ride Control light means.

[Read more...]

Information on the Targa top and discussions of known issues.

[Read more...]

The GM Body Systems application is used to diagnose vehicle body electronic systems. The GM Body Systems application allows you to monitor data and co...

[Read more...]

Information on engine upgrades made between different years.

[Read more...]

Information on the stock wheels and tires and known issues.

[Read more...]

Describes the ZR-1 windshield and issues that may arise.

[Read more...]

Causes and possible cures for the "No Start" issue.

[Read more...]

  Disclaimer

The information contained in this website is for general information purposes only. Whilst we endeavor to keep the information up-to-date and correct, we make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy, reliability, suitability or availability with respect to the website or the information, products, services, or related graphics contained on the website for any purpose. Any reliance you place on such information is therefore strictly at your own risk.

In no event will we be liable for any loss or damage including without limitation, indirect or consequential loss or damage, or any loss or damage whatsoever arising from loss of data or profits arising out of or in connection with the use of this website.

Through this website there are links to other websites which are not under the control of the ZR-1 Net Registry. We have no control over the nature, content and availability of those sites. The inclusion of any links does not necessarily imply a recommendation or endorse the views expressed within them.

Read the full Disclaimer...

©2024 ZR-1 NET Registry   |  Privacy Statement