Seslendirme


70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Muzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Secim Kampanyaları.

Seslendirme projeleriniz icin şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Secim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatcıları projelerinize hayat vermek icin sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme cozumlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam Seslendirme Çalışmaları Kısa Sürede Teslim Edilir!

Reklam seslendirme çalışmasını gerçekleştirmek isteyen markalar, firmalar veya kişiler akıllarında olan fikirleri ya da yaratıcı bir düşünme sonunda elde ettiği sloganları hemen gerçeğe dönüştürerek bir reklam içinde duymak isterler. Bunun bilincinde olan firmamız en iyi şekilde değerlendirmelerini yapmak için radyo reklam seslendirme ve televizyon reklamlarını seslendirmede çok kısa sürede seslendirme çalışmasını tamamlayarak kayıtların teslim edilmesini sağlamaktadır. Son derece hızlı çıktı alınabilen teknik altyapımız sayesinde reklam seslendirmeye yönelik taleplerin bize gelmesinin ardından bir gün içerisinde seslendirmeyi teslim edebiliyoruz.

Çalışma şekli olarak firmamızın benimsediği yol öncelikle birebir görüşmelerle seslendirme hizmetinden neler beklendiğine yönelik olmaktadır. İki tarafın anlaşmalı şekilde seslendirme projesine ortak olmasından sonra reklamda seslendirilecek olan metinleri talep ediyor ve bir günlük süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayarak sizlere dönüt verebiliyoruz. Sürekli olarak kullanılan reklam sloganlarınız veya seslendirme metinlerinizin mevcut olduğu durumlarda elektronik posta yerine sitemizi de kullanarak en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici Seslerle Televizyon Reklamlarında İlgi Çekin!

Televizyona yönelik olarak hazırlanan reklam filmleri ve tanıtımlarda daha çok görsel bir zemin üzerine bu reklamların hazırlanması söz konusu olduğu için pek çok kişi ses altyapısının nasıl hazırlanması gerektiğini arka planda bırakarak görsel odaklı bir etkileme yöntemini bulmaya gayret etmektedir. Oysa tv de en az radyo kadar seslendirmenin önemli olduğu bir alandır. Özellikle televizyon izleyicisinin çok farklı yönlerden uyarılarak reklamlardan etkilenmesini sağlamak için mutlaka televizyon reklam seslendirme çalışmalarında da profesyonel destek almak gerekiyor.

Seslendirme

reklam seslendirme

  Parts for Sale
To sell your parts fill out this form. All parts will be listed for three months unless a renewal is requested. For questions/renewals contact webmaster@zr1netregistry.com.
  Classifieds

Parts

I have a good 1103841 DIS module for sale. Also have one that I had in my 94 ZR1 that had a misfire issue. Not sure if that one can be rebuilt. Call ...

[Read more...]

Listed: August 26, 2021
Last update: Thursday, August 26, 2021
In: Parts
 ZR1 Water Pump (PA)
Corvette ZR1 Water Pump - fits all years. New in boxJoseph Hgmcjoe@comcast.net
Listed: September 01, 2021
Last update: Wednesday, September 1, 2021
In: Parts
Complete 1990 Corvette ZR1 drivers door. Price is 2000.00 or reasonable offer. The door is complete and in very good condition. Price includes crating...

[Read more...]

Listed: August 26, 2021
Last update: Thursday, August 26, 2021
In: Parts
1993 NOS GM Black Center Console Lid with light and connector. Email for picturesmccurdyjd@aol.com
Listed: October 11, 2021
Last update: Monday, October 11, 2021
In: Parts
1994 original ZR1 owners manual portfolio new old stock part #10260937 will send you pics if interested19tinman@gmail.com386-689-6492
Listed: August 26, 2021
Last update: Thursday, August 26, 2021
In: Parts
40th anniversary ZR1 chrome emblems. NOS in original box. Three available. Email for pictures mccurdyjd@aol.com
Listed: October 11, 2021
Last update: Monday, October 11, 2021
In: Parts
A.I.R. Duct Filter used on all1990-95 ZR-1 and 1992-93 LT-1 Corvettes. It is located on the driver's side near the radiator. It fits over a slotted pl...

[Read more...]

Listed: August 26, 2021
Last update: Thursday, August 26, 2021
In: Parts
Oil Filters PF970C
Oil Filters PF970C quantity 3, 2 blue and 1 blackdoryfrain@comcast.net
Listed: September 01, 2021
Last update: Wednesday, September 1, 2021
In: Parts
Original Corvette ZR1 Manuals $60 (PA)
Original Corvette ZR1 Manuals Service Manual and Electrical Appendix (Section 8A) Great condition.gmcjoe@comcast.net
Listed: September 01, 2021
Last update: Wednesday, September 1, 2021
In: Parts
Two complete sets (32) of ZR-1/Lotus titanium valves (FL)
All new - Two complete sets (32) of ZR-1/Lotus titanium valves. Std size. And 10ea Int and Exh also Titanium. That i will part out if you need them. P...

[Read more...]

Listed: October 29, 2021
Last update: Friday, October 29, 2021
In: Parts
  Disclaimer

The classifieds are open to anyone selling ZR-1 Corvettes, Corvette related parts, pictures, collectibles, etc. The ZR-1 Net Registry is not responsible for any mis-pricing or and offers no guarantees on items purchased from this site. 

ZR-1 Net Registry Members: As a member you can also place your ad in the Registry Newsletter "The Heart of the Beast" for free. Send your ad to editor@zr1netregistry.com.

Any item purchased through the site is at the buyers own risk. The ZR-1 Net Registry is not responsible for any inaccuracies.

Disclaimer...

©2021 ZR-1 NET Registry   |  Privacy Statement