Seslendirme


70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Muzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Secim Kampanyaları.

Seslendirme projeleriniz icin şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Secim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatcıları projelerinize hayat vermek icin sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme cozumlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam Seslendirme Çalışmaları Kısa Sürede Teslim Edilir!

Reklam seslendirme çalışmasını gerçekleştirmek isteyen markalar, firmalar veya kişiler akıllarında olan fikirleri ya da yaratıcı bir düşünme sonunda elde ettiği sloganları hemen gerçeğe dönüştürerek bir reklam içinde duymak isterler. Bunun bilincinde olan firmamız en iyi şekilde değerlendirmelerini yapmak için radyo reklam seslendirme ve televizyon reklamlarını seslendirmede çok kısa sürede seslendirme çalışmasını tamamlayarak kayıtların teslim edilmesini sağlamaktadır. Son derece hızlı çıktı alınabilen teknik altyapımız sayesinde reklam seslendirmeye yönelik taleplerin bize gelmesinin ardından bir gün içerisinde seslendirmeyi teslim edebiliyoruz.

Çalışma şekli olarak firmamızın benimsediği yol öncelikle birebir görüşmelerle seslendirme hizmetinden neler beklendiğine yönelik olmaktadır. İki tarafın anlaşmalı şekilde seslendirme projesine ortak olmasından sonra reklamda seslendirilecek olan metinleri talep ediyor ve bir günlük süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayarak sizlere dönüt verebiliyoruz. Sürekli olarak kullanılan reklam sloganlarınız veya seslendirme metinlerinizin mevcut olduğu durumlarda elektronik posta yerine sitemizi de kullanarak en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici Seslerle Televizyon Reklamlarında İlgi Çekin!

Televizyona yönelik olarak hazırlanan reklam filmleri ve tanıtımlarda daha çok görsel bir zemin üzerine bu reklamların hazırlanması söz konusu olduğu için pek çok kişi ses altyapısının nasıl hazırlanması gerektiğini arka planda bırakarak görsel odaklı bir etkileme yöntemini bulmaya gayret etmektedir. Oysa tv de en az radyo kadar seslendirmenin önemli olduğu bir alandır. Özellikle televizyon izleyicisinin çok farklı yönlerden uyarılarak reklamlardan etkilenmesini sağlamak için mutlaka televizyon reklam seslendirme çalışmalarında da profesyonel destek almak gerekiyor.

Seslendirme

reklam seslendirme

  Parts for Sale

To sell your parts, email us at ZR1s@zr1netregistry.com. All parts will be listed for three months unless a renewal is requested. For questions/renewals contact webmaster@zr1netregistry.com.

  Classifieds

Description:

MAN MACHINE INTERFACE, INC.

ANNOUNCES ITS NEW C6 AERO-PLATE

Patented (Us7401427b2) Front License Plate Mounting Bracket (Made In Usa)
For The Sixth Generation Corvette Including The Z06 And Grand Sport
The only C6 bracket that provides two license plate mounting positions.
Standard, plate down across the bottom front fascia or Optional, plate up above the bottom front fascia. Z06 and Grand Sport require the plate up mounting position.

The C6 Aero-Plate front license plate mounting bracket is the finest most durable front license plate mounting bracket available for the C6 Corvette. Purchase one so you will have the peace of mind that you will not have to suffer the inconvenience, aggravation and a $100 to $250 fine for not displaying a front license plate.

The C6 Aero-Plate has the following major features:

 • Precision CNC machined from 6061-T6 billet aluminum.
 • Excellent strength, lightness, integral design and outstanding appearance.
 • Anodized for durability and corrosion resistance.
 • Attaches using existing screw locations on the C6 Corvette and Velcro tabs -  no drilling and no two-sided adhesive tape. This provides for a strong, rigid installation where the bracket will not fall off and for easy removal without leaving excess non-factory drill holes.
 • Won't damage or leave abrasion marks on top front fascia like other brackets.
 • Stainless steel hardware for securing bracket license mounting plate to bracket arms.
 • Does not affect cooling
 • Allows for the use of a variety of polished aluminum, chromed steel and GM plastic license plate frames/bezels.

Current Pricing:
Retail price $149.00 standard or $169.00 polished. Manufacturer direct pricing:

 • $129.00‚ for standard black anodized.
 • $144.00, for custom polished (not anodized).
 • Ohio residents must add 8% sales tax.

Shipping Charges:

 • $9.00 - for continental U.S.
 • $18.00 - for Alaska and Hawaii.
 • Call for quote - for Canada.

Methods of Payment:

 • Check or Money Order.
 • Send to the address listed above, make sure to indicate your ship to address and phone number. List Email address if you want us to notify you when we ship.

Copyright 10/2004

Contact:

MAN MACHINE INTERFACE, INC.
24419 Hilliard Blvd. Westlake, Ohio 44145
Phone and Fax: (440) 871-6496
E-Mail: mmicorp@msn.com

Posted in: Merchandise
Actions: E-mail a Friend | Permalink |
  Disclaimer

The classifieds are open to anyone selling ZR-1 Corvettes, Corvette related parts, pictures, collectibles, etc. The ZR-1 Net Registry is not responsible for any mis-pricing or and offers no guarantees on items purchased from this site. 

ZR-1 Net Registry Members: As a member you can also place your ad in the Registry Newsletter "The Heart of the Beast" for free. Send your ad to editor@zr1netregistry.com.

Any item purchased through the site is at the buyers own risk. The ZR-1 Net Registry is not responsible for any inaccuracies.

Disclaimer...

©2024 ZR-1 NET Registry   |  Privacy Statement