Forum Buzz


  Announcements

2/16/2020

2/7/2020
Issue #55 of the Heart of the Beast is now available for download in the "Member's Only" Area.

2/6/2020
4th Quarter 2019 Financial Statements are now available for download in the "Member's Only" Area.

 

Interested in assisting with ZR-1 Net Registry operations?  We're always looking for members who can contribute time and talent.  Please email Mark Horner at president@zr1netregistry.com and let us know.

  Feature

Missed the South Texas BBQ? We're doing it again soon!

We hope you can join us on April 3rd and 4th for the South Texas ZR-1 BBQ!

   While ZR-1s will be the main attraction, all Corvette owners are welcome at this get-together, hosted by Joe and Gayle Cagianut, with co-hosts Glenn and Mary Breitung at the Cagianut’s Ranch, 300 Scenic Hill Lane, Cibolo TX 78108

Friday: late afternoon and evening:  The shop with tools and two lifts will be available.  Let Joe know if you plan to repair or upgrade a vehicle, and bring any parts and special tools you might need.  If you need assistance, let us know.  There are always folks willing to lend a hand!  An evening meal will be provided - brats, beans and beer at 6:00 PM.

Saturday: Shop time begins at 9:00 AM and continues thru the day. BBQ at 6:00 PM:  brisket, veggies, baked beans, slaw and deserts, and maybe some of Mary's world-famous Texas sheet cake.  Adult beverages - bring your favorites to share; diet soda and other soft drinks will be provided.

RSVP to Joe: redprevost@yahoo.com or Glenn: breitung@att.net.  Hope to see you there!
 

  Registry Information

The ZR-1 Net Registry is a non-profit club with over 650 members in 19 different countries. Our mission is to 'Keep the Legend Alive' and we do this by connecting members, conducting ZR-1 events and facilitating support for the ZR-1.  Additionally, we host the Registry of all ZR-1s made, and produce a quarterly publication appropriately named the "Heart of the Beast".  We encourage you to join as there's so much more information available to members. More...

Join / Renew Online or By Mail

   

This Issue of the Heart of the Beast:

ZR1 at Spring Mountain

Heel - Toe Downshifting

Resurrection of 1990, #1461

The Green Monster

2020 Events Update

New Member Listing

and more!

  Event Co-Sponsors

Haibeck Automotive Technology

Jerry's Gaskets

Doug Rippie Motorsports

Seslendirme


70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Muzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Secim Kampanyaları.

Seslendirme projeleriniz icin şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Secim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatcıları projelerinize hayat vermek icin sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme cozumlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam Seslendirme Çalışmaları Kısa Sürede Teslim Edilir!

Reklam seslendirme çalışmasını gerçekleştirmek isteyen markalar, firmalar veya kişiler akıllarında olan fikirleri ya da yaratıcı bir düşünme sonunda elde ettiği sloganları hemen gerçeğe dönüştürerek bir reklam içinde duymak isterler. Bunun bilincinde olan firmamız en iyi şekilde değerlendirmelerini yapmak için radyo reklam seslendirme ve televizyon reklamlarını seslendirmede çok kısa sürede seslendirme çalışmasını tamamlayarak kayıtların teslim edilmesini sağlamaktadır. Son derece hızlı çıktı alınabilen teknik altyapımız sayesinde reklam seslendirmeye yönelik taleplerin bize gelmesinin ardından bir gün içerisinde seslendirmeyi teslim edebiliyoruz.

Çalışma şekli olarak firmamızın benimsediği yol öncelikle birebir görüşmelerle seslendirme hizmetinden neler beklendiğine yönelik olmaktadır. İki tarafın anlaşmalı şekilde seslendirme projesine ortak olmasından sonra reklamda seslendirilecek olan metinleri talep ediyor ve bir günlük süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayarak sizlere dönüt verebiliyoruz. Sürekli olarak kullanılan reklam sloganlarınız veya seslendirme metinlerinizin mevcut olduğu durumlarda elektronik posta yerine sitemizi de kullanarak en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici Seslerle Televizyon Reklamlarında İlgi Çekin!

Televizyona yönelik olarak hazırlanan reklam filmleri ve tanıtımlarda daha çok görsel bir zemin üzerine bu reklamların hazırlanması söz konusu olduğu için pek çok kişi ses altyapısının nasıl hazırlanması gerektiğini arka planda bırakarak görsel odaklı bir etkileme yöntemini bulmaya gayret etmektedir. Oysa tv de en az radyo kadar seslendirmenin önemli olduğu bir alandır. Özellikle televizyon izleyicisinin çok farklı yönlerden uyarılarak reklamlardan etkilenmesini sağlamak için mutlaka televizyon reklam seslendirme çalışmalarında da profesyonel destek almak gerekiyor.

Seslendirme

reklam seslendirme

©2020 ZR-1 NET Registry   |  Privacy Statement