Registry Events

Corvettes at Carlisle, Aug 26-28

  Forum Buzz


  Announcements

12/1/2021
Our new website is under development and we are excited to see the enhancements and new look.  


If you have not already viewed Jason Cammisa's "The ZR-1 was too expensive to succeed — but too good to ignore", we recommend taking a look.

8/20/2021
We apoligise if you've recently experienced operational issues with this website.  We have been actively working to resolve the issue, and are in the process of upgrading and revising the website. We apolige for the inconvenience.

7/19/2021
Member Only Merchandise Clearance Specials posted in the store.

3/1/2021
Issue #57 of the Heart of the Beast has been released, and can be downloaded in the "Member's Only" Area.

1/18/2021
4th Quarter 2020 Financial Statements are now available for download in the "Member's Only" Area.

6/26/2020
Stuck at home with waiting to go for a ride in a ZR-1? Let's take a ride with Johnathan Pfeffer as he races the Morrison Racing ZR-1 Snake Skinner around Indianapolis Motor Speedway. Hang on, as we might go a little fast!
  
Interested in vintage racing a C4 Corvette / ZR-1? Contact me.

  Registry Information

Join / Renew Online or By Mail

The ZR-1 Net Registry is a non-profit club with over 780 members in 19 different countries. Our mission is to 'Keep the Legend Alive' and we do this by connecting members, conducting ZR-1 events and facilitating support for the ZR-1.  Additionally, we host the Registry of all ZR-1s made, and produce a quarterly publication appropriately named the "Heart of the Beast".  We encourage you to join as there's so much more information available to members. More...

   

This Issue of the Heart of the Beast:

A Legend Returns to Texas

Converting the ZR-1 to a Single Fuel Pump

It's Time for a Brake

Basic Diagnostics - You Can Do It

2020 Events Update

New Member Listing

and more!

  Event Co-Sponsors

Haibeck Automotive Technology

Jerry's Gaskets

Doug Rippie Motorsports

Seslendirme


70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Muzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Secim Kampanyaları.

Seslendirme projeleriniz icin şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Secim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatcıları projelerinize hayat vermek icin sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme cozumlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam Seslendirme Çalışmaları Kısa Sürede Teslim Edilir!

Reklam seslendirme çalışmasını gerçekleştirmek isteyen markalar, firmalar veya kişiler akıllarında olan fikirleri ya da yaratıcı bir düşünme sonunda elde ettiği sloganları hemen gerçeğe dönüştürerek bir reklam içinde duymak isterler. Bunun bilincinde olan firmamız en iyi şekilde değerlendirmelerini yapmak için radyo reklam seslendirme ve televizyon reklamlarını seslendirmede çok kısa sürede seslendirme çalışmasını tamamlayarak kayıtların teslim edilmesini sağlamaktadır. Son derece hızlı çıktı alınabilen teknik altyapımız sayesinde reklam seslendirmeye yönelik taleplerin bize gelmesinin ardından bir gün içerisinde seslendirmeyi teslim edebiliyoruz.

Çalışma şekli olarak firmamızın benimsediği yol öncelikle birebir görüşmelerle seslendirme hizmetinden neler beklendiğine yönelik olmaktadır. İki tarafın anlaşmalı şekilde seslendirme projesine ortak olmasından sonra reklamda seslendirilecek olan metinleri talep ediyor ve bir günlük süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayarak sizlere dönüt verebiliyoruz. Sürekli olarak kullanılan reklam sloganlarınız veya seslendirme metinlerinizin mevcut olduğu durumlarda elektronik posta yerine sitemizi de kullanarak en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici Seslerle Televizyon Reklamlarında İlgi Çekin!

Televizyona yönelik olarak hazırlanan reklam filmleri ve tanıtımlarda daha çok görsel bir zemin üzerine bu reklamların hazırlanması söz konusu olduğu için pek çok kişi ses altyapısının nasıl hazırlanması gerektiğini arka planda bırakarak görsel odaklı bir etkileme yöntemini bulmaya gayret etmektedir. Oysa tv de en az radyo kadar seslendirmenin önemli olduğu bir alandır. Özellikle televizyon izleyicisinin çok farklı yönlerden uyarılarak reklamlardan etkilenmesini sağlamak için mutlaka televizyon reklam seslendirme çalışmalarında da profesyonel destek almak gerekiyor.

Seslendirme

reklam seslendirme

©2022 ZR-1 NET Registry   |  Privacy Statement