Events Calendar
Mountain Run 8
Start Date/Time: Sunday, May 10, 2020
End Date/Time: Wednesday, May 13, 2020
Recurring Event: One time event
Importance: Normal Priority
Description:

Mountain Run 8
Sunday, May 10 to Wednesday, May 13, 2020

Make your plans now for Mountain Run 8 – three days of driving your Corvette on the mountain  roads of northeast Georgia, western North Carolina, and eastern Tennessee. The first day’s run will be Sunday, May 10, 2020. At the conclusion of MR8 all participants are encouraged to caravan to Bowling Green, KY for the annual C4 Gathering, arriving Wednesday in time for pizza & beer at the University Plaza Holiday Inn.

Headquarters for MR8 will be in Dillsboro, North Carolina at the Best Western Plus River Escape Inn & Suites. We have a group rate beginning on Sunday, May 10 with checkout on Wednesday, May 13. Accommodations for Saturday arrivals are not yet confirmed but that info will be provided as soon as it becomes available. Tentatively planned is a Saturday evening gathering for burgers & brew in Sky Valley, Georgia.  FYI – Dillsboro has excellent access to the best mountain roads of the
region. The BW+ River Escape Hotel will not disappoint. Dillsboro has several excellent restaurants that should please most everyone’s palate. In addition to most of the “oldies but goodies” roads that we enjoy seeing each year we plan to add a couple more “interesting” routes.
IMPORTANT - Two things you need to do if you plan to participate in MR8 –

• Make your room reservation at the Dillsboro Best Western ASAP (read hotel info below)
• Contact me via email that you will be attending and your arrival/departure date (I’ll get additional info from you later).
To reiterate … please don’t wait until the last minute to decide to attend, make room reservations, etc. We want everyone to fully experience the fun of MR8. No one will be turned away … BUT – rooms may not be available as we approach May, 2020.
Reservations can be made by calling the hotel di-rectly at 828-586-6060 and specifying Mountain Run 8 Corvette room block to the front desk agent who answers. It is important that you choose option “0” for the front desk if you should get the greeting mes-sage. Do NOT attempt to call Best Western’s national reservation center – they will not be able to help you.
Questions? Shoot me an email. Wanna talk? Email me your phone number and a good time to call.
I have a wish guaranteed to put a perma-grin on any Vette owner’s face … and that’s to see 50 Corvettes convoying together on the Great Smoky Mountain Expressway. Plan to join us for Mountain Run 8. POC: George Jones, gunny@zrwon.com

Owned by Mark Horner On Sunday, February 16, 2020

Seslendirme


70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Muzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Secim Kampanyaları.

Seslendirme projeleriniz icin şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Secim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatcıları projelerinize hayat vermek icin sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme cozumlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam Seslendirme Çalışmaları Kısa Sürede Teslim Edilir!

Reklam seslendirme çalışmasını gerçekleştirmek isteyen markalar, firmalar veya kişiler akıllarında olan fikirleri ya da yaratıcı bir düşünme sonunda elde ettiği sloganları hemen gerçeğe dönüştürerek bir reklam içinde duymak isterler. Bunun bilincinde olan firmamız en iyi şekilde değerlendirmelerini yapmak için radyo reklam seslendirme ve televizyon reklamlarını seslendirmede çok kısa sürede seslendirme çalışmasını tamamlayarak kayıtların teslim edilmesini sağlamaktadır. Son derece hızlı çıktı alınabilen teknik altyapımız sayesinde reklam seslendirmeye yönelik taleplerin bize gelmesinin ardından bir gün içerisinde seslendirmeyi teslim edebiliyoruz.

Çalışma şekli olarak firmamızın benimsediği yol öncelikle birebir görüşmelerle seslendirme hizmetinden neler beklendiğine yönelik olmaktadır. İki tarafın anlaşmalı şekilde seslendirme projesine ortak olmasından sonra reklamda seslendirilecek olan metinleri talep ediyor ve bir günlük süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayarak sizlere dönüt verebiliyoruz. Sürekli olarak kullanılan reklam sloganlarınız veya seslendirme metinlerinizin mevcut olduğu durumlarda elektronik posta yerine sitemizi de kullanarak en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici Seslerle Televizyon Reklamlarında İlgi Çekin!

Televizyona yönelik olarak hazırlanan reklam filmleri ve tanıtımlarda daha çok görsel bir zemin üzerine bu reklamların hazırlanması söz konusu olduğu için pek çok kişi ses altyapısının nasıl hazırlanması gerektiğini arka planda bırakarak görsel odaklı bir etkileme yöntemini bulmaya gayret etmektedir. Oysa tv de en az radyo kadar seslendirmenin önemli olduğu bir alandır. Özellikle televizyon izleyicisinin çok farklı yönlerden uyarılarak reklamlardan etkilenmesini sağlamak için mutlaka televizyon reklam seslendirme çalışmalarında da profesyonel destek almak gerekiyor.

Seslendirme

reklam seslendirme

©2020 ZR-1 NET Registry   |  Privacy Statement